Твердопаливні котли KOZLUSAN
Компанія KOZLUSAN® була заснована в 1978 паном SALİH KOZLU в районі м Маніса, почавши свій розвиток з виробництва сільськогосподарських машин. Компанія здійснює свою діяльність на 5500 м ² відкритою і 10 000 м ² закритої площі, забезпечуючи роботою понад 100 фахівців. Існуючи з 1978 року, KOZLUSAN® настільки розширила свій спектр виробництва, що в даний час є однією з провідних компаній, здатних задовольнити багато запити сучасних споживачів.

Як виробник, компанія, розташована в західній частині Туреччини, Kozlusan є одним з провідних виробників котлів на біомаси, які мають здатність спалювати тверде паливо різного типу: деревних гранул, гранул із соломи, оливкова лушпиння, пелети тощо. Д. Є виробничі потужності для виробництва котлів потужністю від 12 кВт до 1 МВт для опалення різних областей, таких як: домашні господарства, лікарні, готелі, ринки, склади, басейни та багато іншого. Крім того, компанія надає генератори гарячого повітря від 116 кВт до 1 МВт для промислових областей, таких як теплиці, птахоферми та сушіння різних типів grains. Котли якісні й надійні. Компанія KOZLUSAN експортує котли в США, Великобританію, Іспанію, Болгарію, Грецію, Францію, Швецію, Хорватію і Південну Корею.

KOZLUSAN пропонує різні моделі високоякісних твердопаливних котлів:KOZLUSAN завжди пропонує оптимальне рішення:Інтер'єрний пелетний котел-камін PRESTIGE
Повністю автоматичні пелетні
котли PROPEL 14-99 кВт
Автоматичні пелетні котли
SLIMPEL 10-40 кВт
Повітряний пелетний камін
SMARTPEL-Air 11 кВт
Інтер'єрний пелетний котел-камін
PRESTIGE 25 кВт


Водяний камін на пелетах
SMARTPEL-Hydro 17 кВт
Повністю автоматичні вугільні
котли KYK Series 35-52 кВт
Автоматичні вугільні котли
KOZ Series 23-116 кВт


Промислові пелетні котли
PEL Series 150-1163 кВт
Повітряні котли на пелетах
(теплогенератори)
PEL-Н Series 116-1163 кВт
Пересувні пелетні теплогенератори
(повітряні котли для зерносушарок)
PEL-C Series 116-1163 кВт

Твердопаливні котли

Продукти