Повітряне опалення на твердому паливі


Останнім часом, для організації опалення нежитлових приміщень (склади, спортивні об'єкти, виробничі приміщення і сільськогосподарські споруди) все більшої популярності набувають системи повітряного опалення. Викликано це тим, що як показує практика, система повітряного опалення має низку переваг, перед класичної водяною системою опалення і має набагато менше обмежень по застосуванню в порівнянні з системою променистого опалення.

  • Система повітряного опалення, як правило, складається або з одного або декількох теплогенераторів і системи повітророзподільних каналів.

  • Капітальні витрати на придбання обладнання для організації системи повітряного опалення та його монтаж, так само як і вартість експлуатації такої системи, значно нижче вартості організації та експлуатації системи водяного опалення.

  • При використанні твердопаливних теплогенераторів, підвищується коефіцієнт корисної дії системи опалення в цілому, за рахунок відсутності проміжного теплоносія.

  • Системи повітряного опалення мають дуже низьку, в порівнянні з водяними системами, інерційністю. Це дозволяє практично моментально прогрівати приміщення до робочої температури після тривалого простою. На відміну від класичної системи водяного опалення, системі повітряного опалювання не загрожує ризик «розморожування», а висока швидкість повітрообміну і постійний рух повітря всередині приміщення, що обігрівається забезпечують швидкий і рівномірний прогрів всього опалювального об'єму.

  • Система повітряного опалення відрізняється набагато більш простим і менш трудомістким монтажем порівняно з традиційною системою водяного опалення, що дозволяє істота скоротити час монтажу системи і, як наслідок, його вартість.

  • У літній час, на відміну від простої системи водяного опалення, система повітряного опалення легко справляється з функцією вентиляції приміщення. Конструкцією твердопаливного теплогенератора передбачена можливість окремого включення основного вентилятора, що забезпечує рух повітря через повітронагрівач без нагріву. За рахунок роботи теплогенераторів в даному режимі, забезпечується циркуляція повітря всередині приміщення, а в разі застосування твердопаливних теплогенераторів для повітронаповнюваних конструкцій - підтримку надлишкового тиску всередині конструкції.

З об'єктивних недоліків систем повітряного опалення варто відзначити великий діаметр або перетин повітроводів при організації автономних канальних систем, що обумовлює необхідність організації досить великих технологічних отворів у стінах та інших огороджувальних конструкціях, і часто робить неможливим застосування системи повітряного опалення у вже побудованих житлових, офісних та громадських будівлях. У зв'язку з вищесказаним системи повітряного опалення є найбільш прийнятними для однооб'ємних приміщень або для інтеграції в знову споруджувані будівлі.


Повітряні теплогенератори на пелетахПовітряні котли на пелетах
(теплогенератори)
KOZLUSAN PEL-Н Series 116-1163
Пересувні пелетні теплогенератори
(повітряні котли для зерносушарок)
KOZLUSAN PEL-C Series 116-1163 кВтУніверсальні повітряні теплогенератори (мультипаливні)Повітряні теплогенератори з ручним завантаженням палива
(вугілля, дрова, брикети, та ін. біомаса)
CETIK BT-M Series 46-930 кВт
Повітряні теплогенератори з автоматичною подачею палива
(пелети, вугілля, підготовлена ​​тріска і торфокрошка)
CETIK BT Series 46-930 кВт
Повітряні теплогенератори
з рухомою колосниковою решіткою, з автоматичною подачею високозольного, вологого і низькокалорійного палива
(всі види твердого палива)
CETIK BT-RG Series 116-930 кВт

Твердопаливні котли

Продукти


Наші об'єкти :