Твердопаливні котли HERZ


HERZ Energietechnik (Австрія) підрозділ компанії HERZ Armaturen GmbH, працює на ринку обладнання, що використовує відновлювальні джерела енергії понад тридцять років. Основна стратегія розвитку спрямована на створення сучасних економічно ефективних, екологічно чистих систем опалення забезпечують максимальний комфорт наших клієнтів.

Використовуючи накопичений досвід та тісну співпрацю з науковими організаціями, компанія стала одним з лідируючих виробників в Європі. Підтвердженням стало відкриття цього року нового сучасного заводу в місті Пінкафельд (Австрія), який об'єднав в собі виробничі майданчики з випуску котлів, які працюють на біомасі (пелети, тріска, дрова), і теплових насосів трьох типів «Вода-Вода», «Земля-Вода », Повітря-Вода». На підприємстві створена наукова лабораторія, в якій проводяться дослідження в області спалювання біомаси та розробка нового обладнання. Навчальний центр дозволяє підвищувати кваліфікацію обслуговуючого персоналу, як теоретично так і практично на діючому обладнанні. Тут же розташовані офісні приміщення та центр сервісної підтримки клієнтів.

Пріоритетом компанії завжди залишається комфорт клієнтів, що має на увазі максимальну автоматизацію процесів роботи, відсутність необхідності в обслуговуванні систем, і повне стикування різного за типом устаткування завдяки сучасній автоматиці.Піролізні котли HERZ
minifire / firestar 18-40 кВт
Пелетні котли HERZ
Pelletstar 12-60 кВт
Котли на дерев'яній трісці
HERZ Firematic 25-60 кВт
Котли на трісках / пелетах HERZ
Firematic / Biomatic 90-1000 кВт

Твердопаливні котли

Продукты