Каміни і камінні печі


Чи можна уявити заміський будинок без каміна або печі? Звичайно ж, ні. Але що саме вибрати - камін або піч? Багатьом замовникам важко визначитися, адже більшість представлених на ринку камінів, навіть з топкою закритого типу, є, швидше, декоративним вогнищем, ніж опалювальним приладом. Як же бути, якщо хочеться не тільки милуватися грою мов живого полум'я, але і опалювати будинок, тим самим знижуючи витрати на обігрів за допомогою котельного обладнання? Здавалося б, є традиційне рішення - піч, викладена вручну з глиняної цегли. Але далеко не всіх замовників влаштовує конструкція та зовнішній вигляд такої печі, а головне - сьогодні важко знайти справжніх майстрів, яким можна довірити зведення печі без побоювань за подальшу долю вогнища і пожежну безпеку будинку. Відомо, що цегляні каміни і печі доводиться викладати вручну. Відповідно, якість виробу прямо залежить від кваліфікації майстра. Крім того, цеглини виробляються методом формування з подальшим випалюванням, тому очікувати від них точної геометрії не доводиться. Нарешті, слабке місце в цегляному каміні або печі - глиняний шов. Його товщина складає 2-4 мм, і чим товще шов, тим більше ймовірність, що він буде кришитися в результаті коливань його розмірів через сильних перепадів температур. А це ставить під питання пожежну безпеку будівлі: в шві можуть з'явитися щілини, через які розігріті до дуже високої температури димові гази будуть проникати в приміщення.

Безсумнівною перевагою камінів і печей, пропонованих нашою компанією - є заводський спосіб виготовлення. Дані прилади легко інтегруються в класичні камінні портали, або використовуються, як окремі опалювальні прилади. Устаткування відповідає європейським стандартам і технічним приписам з безпеки, надійності і якості.

Камінні топки (інтер'єрні котли) - це ідеальні додаткові опалювальні прилади, сумісні з традиційними опалювальними приладами та геліотермотехнікой. Установка таких приладів у якості додаткового джерела опалення дозволяє значно заощадити на паливі. При безперервній роботі ці котли можуть бути єдиними джерелами опалення.


Повітряний пелетний камін
SMARTPEL-Air 11 кВт
Водяний камін на пелетах
SMARTPEL-Hydro 17 кВт
Інтер'єрний пелетний котел-камін
PRESTIGE 25 кВт

Твердопаливні котли

Продукти