Твердопаливні котли ISIMEK


Інженерно-підрядна компанія ISIMEK була заснована в 2002 році. З моменту заснування і до наших днів компанія слідувала в ногу з прогресом, дотримувалася принципів задоволення потреб клієнтів і виробництва якісної продукції. Сьогодні компанія представляє собою постійно зростаючу корпорацію з площею критих приміщень більше 2.000 м2. В її структуру входять підрядні організації та понад 100 чоловік персоналу. Компанія займається наданням послуг в сфері виробництва котлів, елементів центрального опалення, індустріальних комплексів, камер високого  тиску, а також виконанням комплексних інженерних рішення "під ключ", в Туреччині і за кордоном. Компанія ISIMEK є одним з найбільш передових виробників в Туреччині.

Конкурентоспроможність ISIMEK проявляється не стільки в її продукції і технологіях, скільки в моделі ведення бізнесу. Здійснивши новітні реформи в сфері виробництва, реалізації,   обслуговування продукції та загального управління, компанія ISIMEK не тільки підвищила стандарти Туреччини, але і в значній мірі збільшила обсяги експорту за останні роки. сьогодні ISIMEK   експортує свою продукцію в 10 країн світу, включаючи Росію, Україну, Алжир, Ліван, Афганістан.

ISIMEK розробляє виняткову продукцію і неординарні рішення в сфері паливних технологій, роблячи значний вплив на розвиток технологій майбутнього. Компанія стимулює використання поновлюваних ресурсів енергії у всіх процесах, дбайливо ставиться до клімату і природних ресурсів.


Водогрійні котли


Водогрійні
твердопаливні котли
зі стокером
со стокером 0,5 - 6 Гкал
Водогрійні
твердопаливні котли
з рухомою колосниковою решіткою
1 - 10 Гкал
Водогрійні
твердопаливні котли
з рухомою колосниковою решіткою та предтопком 1 - 10 Гкал

Парові котлиПарові твердопаливні котли
зі стокером 0,5 - 10 т/ч
Парові твердопаливні котли
з рухомою колосниковою решіткою
0,5 - 10 т/ч
Парові твердопаливні котли
з рухомою колосниковою решіткою та предтопком 1 - 16 т/ч

Термомасляні котлиТермомасляні
твердопаливні котли
зі стокером 0,5 - 4 Гкал
Термомасляні
твердопаливні котли
з рухомою колосниковою решіткою 1 - 10 Гкал

Твердопаливні котли

Продукти