Ласкаво просимо!

Наша компанія вітає Вас на своєму web - ресурсе

Інженерний центр «ЕкоЕнергоПроект» здійснює діяльність у сфері інноваційних інженерних рішень в області спалювання твердого палива для побутових і виробничих потреб:

  • енергоаудит, складання техніко-економічних розрахунків і обгрунтувань на основі аналізу специфіки регіону і потенціалів місцевих видів палива
  • проектування та погодження, оформлення топкових і котелень на твердому паливі
  • проектування і будівництво складів твердого палива, механізмів паливоподачі
  • поставка обладнання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи і введення в експлуатацію
  • будівництво топкових і котелень
  • комплексні системи автоматичного управління (АСУ) для котелень на твердому паливі
  • гарантійне сервісне обслуговування експлуатованих об'єктів

Спеціалізацією підприємства є:

  • Автоматичні парові і водогрійні котли, теплогенератори гарячого повітря на різних видах твердого палива: пелети, брикети, відходи деревини, тріска, солома, торф та інші види біомаси
  • Котельно-допоміжне устаткування
  • Устаткування газоочистки
докладніше про компанію

Новини

Рецепт заміщення газу: сіно, солома, відходи

Через місяць, 1   жовтня, набуває   силу постанова Кабінету міністрів №   293 від   09.07.2014 « Про   стимулюванні заміщення природного газу в   сфері теплопостачання ». Новий документ стимулює використання в   основному твердого біологічного палива (деревина, тверді відходи рослинництва, паливні брикети та   гранули   — пелети) в   ЖКГ.

Зараз держава дотує виробництво теплової енергії для потреб населення виключно в   тому випадку, якщо для цього використовувався природний газ.

Наприклад, навіть після недавнього підвищення тарифів на   40%, населення платить за   теплову енергію по   314 грн за   Гкал при її   собівартості в   913 грн за   Гкал (без ПДВ). Різниця погашається за   рахунок прямих дотацій і   субвенцій місцевим бюджетам на   компенсацію різниці в   вартості газу. В   зокрема, в   минулому році, таке субсидування обійшлося державі в   34,4 млрд грн.

докладніше

Парові і водогрійні котли

На топлівниx гранулах (пелетах)

Компанія поставляє

Широкий асортимент обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних виробників котлів та котельного обладнання, працюючого на найбільш ефективному сучасному біопаливі - пелетах.


Здійснюємо проектування, комплектацію і монтаж топкових і котелень - побутові та промислові котли на пелетах, пелетні пальники, засоби подачі палива та автоматики управління для пелетних котлів, паливні склади для пелет і тріски.

докладніше

Теплогенератори на твердому паливі

В   нашому асортименті широкий вибір повітряних теплогенераторів на   твердому паливі (пелетах, дровах, вугіллі, соломі, торфі та   пр. Біомасі) для організації опалення, складських, виробничих, спортивних та   інших приміщень. Теплогенератори на   пелетах   — кращий спосіб опалення ферм і   теплиць. Також повітряні теплогенератори використовуються для різних типів сушильного обладнання (сушка сільгосппродукції, будматеріалів і   ін.).

—   Пелетні теплогенератори гарячого повітря компанії KOZLUSAN, що використовують в   якості палива деревні і   агропеллет

—   Твердопаливні теплогенератори (повітряні котли) компанії CETIK ISI SANAYI, які використовуючи різноманітні технології спалювання, дозволяють ефективно спалювати вугілля, всілякі агропеллет, торфокрошку, щепу і   тирсою вологістю до   50%

Повітряні теплогенератори на   твердому паливі мають великий робочий ресурс. А   менш трудомісткий монтаж і   обслуговування роблять повітряні системи опалення найбільш прийнятними для однооб'ємних приміщень, або для інтеграції у   новоспоруджувані будівлі.

докладніше
kozlusanКомпанія KOZLUSAN ® була заснована в   1978 паном SALİH KOZLU в   районі   м. Маніса, почавши свій розвиток з   виробництва сільськогосподарських машин. Компанія здійснює свою діяльність на   5   500   м ² відкритою і   10   000   м ² закритої площі, забезпечуючи роботою понад 100   фахівців. Існуючи з   1978   року, KOZLUSAN® настільки розширила свій спектр виробництва, що в   даний час є однією з   провідних компаній, здатних задовольнити багато запити сучасних споживачів.
Офіційний web-сайт компанії "KOZLUSAN"   http://kozlusan.com/

Продукція KOZLUSAN в асортименті нашої компанії:

>> Твердопаливні котли KOZLUSAN
Компанія Ç ETİK ISI SANAYİ була створена в   1986   році, почав свою роботу з   виробництва сонячних колекторів. Через 12   років компанія почала виробництво твердопаливного обладнання. Компанія Ç ETİK ISI SANAYİ   — це команда фахівців високого рівня, використання високих технологій, дотримання міжнародних норм і   стандартів, широкий асортимент запатентованої продукції, економічність і   надійність.
Офіційний web-сайт компанії "ÇETİK ISI SANAYİ "   http://www.cetikisisan.com/

Продукція Ç ETİK ISI SANAYİ в асортименті нашої компанії:

>> Твердопаливні котли ÇETİK ISI SANAYİ
Компанія Akkaya була заснована в   1964 паном Ali Akkaya в   місті Кон`я. На   даний момент Akkaya має представництва в   Стамбулі і & nbsp; Ізмірі. Уже 50   років компанія займається виробництвом котлів, пальників і   допоміжні-котельного обладнання.
Офіційний web-сайт компанії "Akkaya"   http://www.akkaya.com.tr/

Продукція Akkaya в асортименті нашої компанії:

>> Твердопаливні котли Akkaya

Промислова компанія Mimsan займається розробкою теплових і   енергетичних систем вже більше 30   років. Почавши виробництво котлів з ​​  1983   року, Mimsan розробила безліч опалювальних та   енергетичних проектів, які зробили компанію однією з   п'яти кращих в   Туреччини.


Офіційний web-сайт компанії "Mimsan"   http://www.mimsangrup.com.tr/

Компанія VERNER заснована в 1992 році, в даний час є провідною Чеської компанією в сфері виробництва теплогенеруючого обладнання для спалювання біомаси.

Виробництво охоплює широкий спектр продукції - від інтер'єрних камінів і печей, котлів для спалювання кусковий деревини, до автоматичних промислових котлів.

Cерия опалювальної техніки компанії "VERNER as" являють собою останнє покоління високоефективного устаткування що працює на біопаливі і відповідне вимогам ЄС з екології та енергозбереження.

Офіційний web-сайт компанії VERNER   www.verner.cz

Продукція VERNER в асортименті нашої компанії:

>> Твердопаливні котли VERNER
>> Каміни і камінні печі VERNER

Житомирский котлозавод «КРИГЕР» выпускает котельное оборудование с 1999 года, выбрав перспективное направление твердотопливного оборудования. Сегодня завод «КРИГЕР» занимаем пятое место в Европе среди производителей котлов, которые работают на твердом топливе.

На заводе внедрена международная система качества ISO-9001:2000. Продукция сертифицирована в Украине, странах СНГ, и в странах Европейского Союза. Само предприятие не пользуется газом, а обеспечивает себя теплом за счет утилизации биомассы в своих котлах.

Производственная программа ТМ «КРИГЕР» охватывает твердотопливные, комбинированные котлы до 1,5МВт, системы механизированных топливных складов, системы химической подготовки воды, насосное оборудование, теплообменники для ГВС.

Котлы «КРИГЕР» - это надежная и отлично выполненная конструкция с большим сроком службы. Испытанные материалы, серийный выпуск и многоуровневый контроль гарантируют постоянное качество. Благодаря высокому КПД котлов - тепловая энергия топлива используется полностью. Котлы предназначены для отопления жилых и производственных помещений, а также для технологических целей (сушка древесины).


Официальный web-сайт компании KRIGER   www.kriger.com.ua

Продукция KRIGER в ассортименте нашей компании:

>> Промышленные твердотопливные котлы KRIGER
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
>>перейти на страницу партнера
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
>>перейти на страницу партнера

Виробництво котлів KOSTRZEWA було засновано в 1978 р З початку своєї діяльності компанія займається розробкою і виробництвом устаткування для спалювання біомаси і викопного палива, призначеного для обігріву житлових будинків і промислових об'єктів. Протягом 30-ти років вироблене обладнання постійно модернізуються і вдосконалюються, щоб максимально задовольняти вимогам і побажанням клієнтів. У компанії створено проектно-впроваджувальний відділ нових технологій, завдання якого - постійне вдосконалення обладнання та впровадження нових технологій.

KOSTRZEWA - це сучасне технічне рішення екологічного виробництва теплової енергії.

KOSTRZEWA® - це лінійка котлів, що визначають новий напрямок у виробництві опалювального обладнання використовує як паливо деревні гранули (пелети), зерно, дрібне вугілля, деревину або традиційне тверде паливо. При спалюванні цих видів палива, опалювальні прилади компанії KOSTRZEWA® дотримуються всі європейські норми і стандарти щодо викидів шкідливих речовин в атмосферу, зберігаючи високу ефективність, що призводить до значної економії використовуваного палива.


Офіційний web-сайт компанії KOSTRZEWA   www.kostrzewa.com.pl

Продукція KOSTRZEWA в асортименті нашої компанії:

>> Твердопаливні котли KOSTRZEWA

Немецкая компания «Будерус» (Buderus) является символом качества, долговечности и престижа. История компании началась в 1731 году с производства на небольшом заводе чугуна для его дальнейшей переработки, а также чугунных элементов для печей и очагов. В конце 19-го века завод начал производство секционных чугунных котлов. В течение 20-го столетия, Buderus, постоянно расширяя номенклатуру выпускаемой продукции, стал одним из крупнейших европейских производителей отопительной техники с широкой сетью филиалов и офисов продаж по всей Германии и по всему миру.

В 2003 году компания Buderus вошла в состав группы «Роберт Бош ГмбХ» (Robert Bosch GmbH). Buderus – это комплексный поставщик современной энергоэффективной отопительной техники и систем комфортного климата, компания, изготавливающая инновационное оборудование, позволяющее значительно снижать потребление энергии и сокращать вредное воздействие на окружаю среду.

Buderus - это имя синоним непревзойденного качества и передовых технологий!


Официальный web-сайт компании BUDERUS-УКРАИНА:   www.buderus.ua

Продукция BUDERUS в ассортименте нашей компании:

>> Твердотопливные котлы BUDERUS
>> Конденсационные котлы BUDERUS
>> Гелиотермотехника BUDERUS
>> Тепловые насосы BUDERUS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
>>перейти на страницу партнера

Концерн BWT, занимающий в настоящее время одно из лидирующих мест на мировом рынке производства оборудования очистки и подготовки воды был основан в Германии в 1928 году.

В настоящем составе, уже группа компания BWT, сформировалась к 1990 году. Центральный офис BWT расположен в Австрии, в городе Линц.

В состав группы компаний входят 40 предприятий, производящих более 450 наименований продукции. Продукция BWT представлена такими известными брендами как CHRIST, CILLECHEMIA, CILLIT, HOH SEPARTEK, VAN DER MOLEN, GOEMA, BEWADES, PERMO, TEPRO.

BEST WATER TECHNOLOGY – без преувеличения лучшие технологии и оборудование для подготовки воды. BWT - удачное вложение средств в качественное оборудование на долгосрочную перспективу.


Официальный web-сайт комании "BWT-Украина"   www.bwt.com.ua

Продукция BWT в ассортименте нашей компании:

>> Обородование водоподготовки BWT


История Bosch в области отопления и горячего водоснабжения насчитывает более 100 лет, поэтому компания предлагает наиболее эффективные и современные решения для любых типов помещений.

В ассортимент компании входят газовые проточные водонагреватели (колонки), электрические накопительные водонагреватели, конденсационные котлы, твердотопливные котлы, тепловые насосы, гелиосистемы, накопительные бойлеры, комнатные и погодозависимые регуляторы для управления системами отопления.

Bosch – Лидер в области энергосберегающего и экотехнологичного отопительного и водонагревательного оборудования.

Официальный web-сайт BOSCH Термотехника Украина:   www.bosch-climate.com.ua

Продукция BOSCH в ассортименте нашей компании:

>> Твердотопливные котлы BOSCH
>> Конденсационные котлы BOSCH
>> Гелиотермотехника BOSCH
>> Тепловые насосы BOSCH

HERZ Energietechnik (Австрія) підрозділ компанії HERZ Armaturen GmbH, працює на ринку обладнання, що використовує відновлювальні джерела енергії понад тридцять років. Основна стратегія розвитку спрямована на створення сучасних економічно ефективних, екологічно чистих систем опалення забезпечують максимальний комфорт наших клієнтів.

Використовуючи накопичений досвід та тісна співпраця з науковими організаціями, компанія стала одним з лідируючих виробників в Європі. Підтвердженням стало відкриття цього року нового сучасного заводу в місті Пінкафельд (Австрія), який об'єднав в собі виробничі майданчики з випуску котлів працюють на біомасі (пелети, тріска, дрова) і теплових насосів трьох типів «Вода-Вода», «Земля-Вода », Повітря-Вода».

На підприємстві створена наукова лабораторія, в якій проводяться дослідження в області спалювання біомаси та розробка нового обладнання. Навчальний центр дозволяє підвищувати кваліфікацію обслуговуючого персоналу, як теоретично так і практично на діючому обладнанні. Тут же розташовані офісні приміщення та центр сервісної підтримки клієнтів.

Пріоритетом компанії завжди залишається комфорт клієнтів, що має на увазі максимальну автоматизацію процесів роботи, відсутність необхідності в обслуговуванні систем, і повне стикування різного за типом устаткування завдяки сучасній автоматиці.

Офіційний web-сайт компанії "HERZ-Україна"   www.herz.ua

Продукція HERZ в асортименті нашої компанії:

>> Твердопаливні котли HERZ